13.7 C
Londra
Cumartesi, Haziran 19, 2021

düğünden sonra mı kullanılır?

- Advertisement -

Evlilik izni kaç gündür? Nikahtan sonra mı, düğünden sonra mı kullanılır?

İşçi evlilik durumunda ücretinden kesinti yapılmadan 3 gün mazeret izni kullanabilmektedir.  Bu izin 4857 Sayılı İş Kanunu Ek Madde 2 (Ek: 4/4/2015-6645/35 md.)’de şu...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -