3.9 C
Londra
Çarşamba, Nisan 14, 2021

emzirme odası

- Advertisement -

Hangi işyerlerinde Emzirme Odası ve Kreş Zorunluluğu vardır?

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 maddesine dayanılarak çıkarılan, 16 Ağustos 2013 tarihli Resmi Gazete ’de Gebe veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -