14.3 C
Londra
Cumartesi, Haziran 19, 2021

İşyerlerinde Emzirme Odası ve Kreş Zorunluluğu vardır?

- Advertisement -

Hangi işyerlerinde Emzirme Odası ve Kreş Zorunluluğu vardır?

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 maddesine dayanılarak çıkarılan, 16 Ağustos 2013 tarihli Resmi Gazete ’de Gebe veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -