Hizmetlerim

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

ADR Farkındalık Eğitimleri

ADR Bölüm 1.3 uyarınca; görevleri tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili olan çalışanların alması zorunlu kılınan Genel Bilinçlendirme Eğitimi, Göreve Özgü Eğitim ve Emniyet Eğitimi olmak üzere üç başlık altında düzenlenen ADR Farkındalık Eğitimlerini gerçekleştiriyoruz.

Dokümantasyon

İşletmenin iştirak ettiği tehlikeli maddelere ilişkin ADR zorunlulukları ile bu maddelerin taşınması, yüklenmesi ve boşaltılmasında uyulması gereken kurallara ilişkin prosedür, talimat ve kontrol listelerini hazırlıyoruz. Ayrıca mevzuat uyarınca zorunlu kılınan yıllık faaliyet raporlarını ve kaza raporlarını hazırlayarak idare tarafından hazırlanan sisteme girişlerini gerçekleştiriyoruz.

Saha Ziyaretleri

Tehlikeli maddelerle iştirak edilen işletmelerde rutin saha ziyaretleri gerçekleştirerek insan ve çevre sağlığını tehlikeye sokabilecek risklerin ortadan kaldırılması, mevzuata uygun düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ve operasyonlarda gerçekleşebilecek kaza riskinin en aza indirilmesi için tavsiyelerde bulunuyor, bu tavsiyelerin gerçekleşme durumunu takip ediyoruz.

Mevzuat Takibi

Tehlikeli madde taşımacılığına ilişkin ulusal ve uluslararası mevzuatta yapılan değişiklik ve güncellemeleri takip ediyor, Her iki yılda bir güncellenen ADR ve düzenli periyodlarla güncellenen ulusal mevzuatın işletmeyi ilgilendiren başlıklarına dair rehberlik ve bilgilendirme yapıyoruz.

Tank, Ünite, Ambalaj Temini

İşletmelerin, tehlikeli madde taşımacılığında kullanılması zorunlu kılınan ADR onaylı veya ADR sertifikalı araç, tank, ünite ve ambalaj gibi gereksinimlerini temin ediyor, ihtiyaçlarına ilişkin en uygun ve hızlı şekilde çözüm üretiyoruz.

Etiket, Levha, Turuncu Plaka Temini

ADR ve ulusal mevzuat uyarınca tehlikeli madde taşımacılığında kullanılması zorunlu olan ambalajlar için tehlike etiketleri ile araçlar için tehlike ikaz levhaları ve turuncu plaka tedariki gerçekleştiriyoruz.

Teçhizat Temini

Tehlikeli madde taşıyan araçlarda bulunması gereken sertifikalı ve ADR zorunluluklarına uygun genel ve kişisel koruyucu ekipmanlar ile yangın söndürme cihazlarını temin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu