2.7 C
Londra
Pazar, Nisan 11, 2021

İş için kullandığım 5 İpad uygulamam

- Advertisement -
- Advertisement -

İşiniz ile ilgili İphone ve İpad’lerde kullandığım 5 vazgeçilmez uygulamam

1. NOTABİLİTY (ÜCRETLİ)

Eğer bir ipad’iniz var ise ve apple pencil kullanıyorsanız bu uygulamanız olmazsa olmaz, notlar almak, çizim yapmak, pdf üzerinde ve fotoğraf üzerinde yazmak çizmek için mükemmel bir uygulama… Apple pencil olmadan da kullanılabilir fakat ben kalemle daha verimli olduğunu düşünmekteyim.

Download

2. DOCUMENTS (ÜCRETSİZ)

Eğer bir PDF dökümanı görüntüleyiciye ihtiyacınız varsa Documents en iyi seçeneklerden biri. Sadece pdf görüntülemek ile kalmıyor, size ne lazımsa hepsini açabilir zipli dosya, görüntü, video vb. Aslında bu uygulama iphone ve ipadlerde video indirmek içinde kullanılıyor onu da başka bir yazıda paylaşırım artık.

Download

3. SCANNER PRO (ÜCRETLİ)

PDF’ten bahsetmişken Scanner Pro’dan bahsetmemek olmaz. Uygulama, tarama yapıp mail atmamı veya fotoğraflara kaydetmemi sağlıyor ve benim iş için en çok kullandığım uygulamalardan biridir.

Download

4. CALENDARS 5 BY READDLE (ÜCRETLİ)

Bu takvimin tek eksiği Türkçe dil desteği, uygulama işini çok iyi yapıyor.

Download

5. Microsoft Office (DENEME SONRASI ÜCRETLİ)

ipad, masaüstünde kullanmaya alışık olduğunuz Word, Excel, Powerpoint gibi Microsoft Office’i tablet üzerinden de kullanma imkanı sağlıyor. Tabi bunun için office 365 satın almanız gerekiyor.

Bonus: Gmail (Ücretsiz)

Olmazsa olmaz uygulamam Gmail, tek eksiği doküman ekleme konusunda biraz daha gelişmesi gerekiyor, online sitelerden (drive vb.) ekleme yapılabiliyor fakat ipad içerisinden biraz sıkıntı oluyor.

Download

- Advertisement -
Barış Büyükterzi
İş güvenliği uzmanlığına 3 Ocak 2011 tarihinde başladım, halen devam etmekteyim. Bunun yanında asbest söküm uzmanlığı, lpg sorumlu müdürlük ve ilkyardım eğitmenliğim bulunmaktadır. Atölye OSGB, ilkyardım eğitim merkezi ve sağlık laboratuvar şirketlerinin kurucusuyum.

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here