İzlediklerim

İzlediklerim: Unorthodox (mini dizi)

Bu karantina sürecinde en çok zaman geçirdiğim yerlerden biri netflix’tir. Bir çok farklı dizi ve film izlemekteyim ve zaman zaman çok beğendiğim yapılarda oldu, sıradan olarak bulduklarımda oldu.

Sabah başlayıp akşama kadar bitebilecek bir diziden bahsedeyim unorthodox, Mini diziler sanırım daha fazla artmasını istediğim yapımların başında yer alıyor. Daha önce seyrettiğim ve çok ünlü olan Chernobyl beni gayet mutlu etmişti. Unorthodox da beni gayet tatmin etti. Sanırım mini dizi konsepti ileride daha da fazla artacaktır. Umarız da artar.Mini diziler sanırım daha fazla artmasını istediğim yapımların başında yer alıyor. Daha önce seyrettiğimiz ve çok ünlü olan Chernobyl bizi gayet mutlu etmişti. Unorthodox da bizi gayet tatmin etti. Sanırım mini dizi konsepti ileride daha da fazla artacaktır. Umarız da artar.

Dizi 4 bölümden oluşuyor, yahudi bir toplumda yaşayan Esty adlı karakterin baskılara dayanamayıp Almanya’ya kaçmasını konu alıyor.

Yahudiler ve gelenekleri hakkımda bir çok bilgi elde ediliyor. Ben genel olarak beğendim ve böyle yapıların artmasını bekliyorum.

 

Barış Büyükterzi

İş güvenliği uzmanlığına 3 Ocak 2011 tarihinde başladım, halen devam etmekteyim. Bunun yanında asbest söküm uzmanlığı, lpg sorumlu müdürlük ve ilkyardım eğitmenliğim bulunmaktadır. Atölye OSGB, ilkyardım eğitim merkezi ve sağlık laboratuvar şirketlerinin kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu