Tanıtım Yazısı

Osgb Merkezi

Faaliyet gösteren Osgb merkezi özellikle yapılacak olan çalışmalar için taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır. İşyerleri için hizmet vermekte olan en yakın Osgb merkezi ile çalışma yapılabilir.

İşyerlerinde çalışanların sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışabilmesi için Osgb merkezi üzerinden yapılacak olan çalışmalar ile iş yerine atanacak olan iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanıyla gerekli kontrollerin yapılması sağlanmaktadır. Özel olarak faaliyet göstermekte olan kuruluşlar işyerlerinin bu alanda yapmış olduğu talepleri karşılamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği yasası gereğince faaliyet göstermekte olan Osgb merkezi iş yeri taleplerinizi karşılayarak gerekli çalışmaların uzman ekip ile yapılmasını sağlamaktadır. İşyerlerinde yapılacak olan kontroller için iş sağlığı ve güvenliği uzmanı tarafından yapılacak olan çalışmalar daha iyi koşullarda çalışma yapılabilmesi için iyileştirme çalışmalarının düzenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde Osgb merkezi üzerinden atanacak olan iş yeri hekimi çalışanların sağlık problemleriyle ilgilenmektedir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Merkezi

Yapılan son yasal düzenlemelere göre özellikle en az bir işçinin dahi çalıştırılmış olduğu sanayiden sayılan ya da sayılmayan işyerleri için iş yeri hekimi ve bunun yanı sıra iş güvenliği uzmanı sağlamak amacıyla hizmet verecek olan Osgb merkezi yapılan talepler doğrultusunda gerekli çalışmaların profesyonel şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Osgb merkezi işyerlerinin bu alanda yapmış olduğu talepleri karşılamaktadır. Alanında uzman olan kadro ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde yaşanabilecek her türlü durum karşısında tamamen profesyonel hizmet almanız sağlanmaktadır. Mevzuat gereğince fiziki ve tıbbi donanımlara sahip olan ve aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği için gerekli çalışmaların yapılabilmesi için uzman personele sahip olan özel kuruluşlar Osgb merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Osgb Nedir ve Nasıl Hizmet Verir?

Ortak sağlık güvenlik birimi olarak bilinmekte olan Osgb merkezi işyerleri için gerçekleştirilecek olan çalışmalar konusunda profesyonel şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır. İşyerlerinde faaliyet gösterecek olan iş yeri hekimi veya bunun yanı sıra iş güvenliği uzmanları için merkez üzerinden yönlendirme yapılarak taleplerin karşılanması sağlanmaktadır.

Yasal düzenlemeler kapsamında yapılacak olan çalışmalar için Osgb merkeziyeterli kapasiteyle hizmet vermektedir. Gerekli sağlık personellerinin atanabilmesi için özel olarak kurulmuş olan kuruluş yapılacak çalışmalar dahilinde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Yaşanabilecek her türlü duruma karşı işyerlerinde yapılacak olan kontroller ile sorunların çözülmesi sağlanmaktadır. İşverenler tarafından yapılan taleplere göre Osgb merkezitalepleri karşılamaktadır.

[symple_box color=”green” fade_in=”false” float=”center” text_align=”left” width=””]Yenilenen makalemize bu linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bizimosgb.com/osgb-merkezi/[/symple_box]

 

 

Barış Büyükterzi

İş güvenliği uzmanlığına 3 Ocak 2011 tarihinde başladım, halen devam etmekteyim. Bunun yanında asbest söküm uzmanlığı, lpg sorumlu müdürlük ve ilkyardım eğitmenliğim bulunmaktadır. Atölye OSGB, ilkyardım eğitim merkezi ve sağlık laboratuvar şirketlerinin kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu